14,20 € na godz.

Od zaraz sezonowa praca w Szwecji bez języka przy zbiorach kwiatów Boras 2022

  • Miasto lub region: Boras
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 3 marca 2022 23:26

Przy zbiorach kwiatów poszukiwane bez znajomości języka osoby do sezonowej pracy w Szwecji. Zatrudnienie w Boras od zaraz dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Boras.

Wynagrodzenie: 14,20 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca od zaraz do końca lipca 2022 z możliwością przedłużenia;
  • zadaniem będzie zbieranie i pakowanie kwiatów;
  • praca na zewnątrz i wewnątrz, co jest uzależnione od zadań.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza w Polsce albo Szwecji;
  • bez znajomości języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • wysoka sprawność fizyczna oraz posiadanie przygotowania do pracy fizycznej;
  • dobre zdrowie;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach oraz pakowaniu kwiatów;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • dojazd do/z Szwecji;
  • minimum 40 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Szwecji, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-przy-zbiorach-i-pakowaniu-kwiatow-boras-szwecja,oferta,8809221

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-przy-zbiorach-kwiatow-od-zaraz-boras/

ID ogłoszenia: 70762212cee0c93c