7,50 - 8,50 brutto/h

Oferta pracy w Anglii bez języka od zaraz Milton Keynes magazyn z AGD

  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 20:38

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na magazynie ze sprzętem AGD. Zatrudnienie od zaraz w Milton Keynes dla Polaków. Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja pracy: Milton Keynes.

Wynagrodzenie: 7,50-8,50 GBP/h brutto.

Start: od zaraz – jak najszybciej możliwe.

Zakres obowiązków:

  • rozmieszczanie towarów na magazynie;
  • rozładowywanie dostaw;
  • zbieranie zamówień z pomocą wózka paletowego ręcznego;
  • przygotowanie towaru do wysłania – pakowanie, zabezpieczanie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • mile widziana znajomość języka;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną;
  • umiejętność pracy grupowej;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • wsparcie przy formalnościach;
  • brytyjską umowę o pracę;
  • dobre zarobki zależne od kwalifikacji;
  • mieszkanie w cenie 80 funtów tygodniowo;
  • możliwość dorobienia poprzez nadgodziny;
  • przyjazne stanowisko pracy i miłą atmosferę.

Dla kandydatów:

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

  • uk-employment@europe.com

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: „hurtownia AGD MK 2016”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-z-agd-bez-jezyka-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 9205773e52e0ea38