8,40 GBP brutto/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz produkcja lodów bez znajomości języka 2017 Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 marca 2017 04:16

Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków na produkcji lodów. Zatrudnienie 2017 od zaraz w Birmingham dla osób bez znajomości języka angielskiego przy taśmie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Birmingham, Anglia
Zarobki: 8,40 GBP na godzinę pracy brutto
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Termin: od zaraz do końca czerwca 2017

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych w fabryce lodów
  • kontrola jakości produktów oraz procesów produkcyjnych
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz i dyspozycyjność przynajmniej na 3 miesiące
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności
  • wytrzymałość
  • posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz do końca czerwca 2017
  • zamieszkanie odpłatne
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie za wydajność
  • pomoc przy sprawach formalnych
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej dla osób najlepiej wywiązujących się z zadań
  • pomoc koordynatora z Polski

Aplikacja:
Wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, prosimy przesyłać na adres:

  • uk-employment@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „produkcja lodów, Birmingham 03.2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-lodow-od-zaraz-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 57058c731d71e9fe