od 3200 PLN netto

Od zaraz oferta pracy w Czechach bez języka na produkcji foteli samochodowych Pilzno

  • Miasto lub region: Pilzno
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 16 marca 2018 23:09

Zatrudnimy od zaraz w fabryce z Pilzna pracowników bez znajomości języka. Możliwość podjęcia pracy w Czechach na produkcji oraz przy montażu foteli samochodowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Pilzno, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 3200 PLN netto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w fabryce na produkcji oraz przy montażu foteli samochodowych

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • chęć oraz motywacja do podjęcia pracy
  • możliwość wyjazdu do Czech od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • preferowani do zatrudnienia są mężczyźni
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie czeskiej umowy
  • bezpłatne wyżywienie w zakładzie
  • zapewnione miejsce do zamieszkania
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dojazdy do pracy i z powrotem
  • możliwość otrzymywania zaliczki raz w tygodniu
  • prawo do urlopu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

pracaczechy@email.cz

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem:

+48518116161 lub +420373547024

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-od-zaraz-przy-montazu-foteli-bez-znajomosci-jezyka-pilzno/

ID ogłoszenia: 8745aaabcfc01945