10,38 euro

Oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie z kuchniami, Utrecht

  • Miasto lub region: Utrecht
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 6 września 2018 03:28

Aktualna propozycja legalnej pracy w Holandii od zaraz na magazynie z kuchniami w rejonie miasta Utrecht dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Dla naszego klienta na terenie Holandii szukamy osób do prac magazynowych w firmie zajmującej się kuchniami.

Miejsce pracy: Utrecht
Rozpoczęcie: od zaraz

Wymagania:

– dobra znajomość angielskiego
– umiejętności techniczne
– gotowość do pracy na długi czas
– elastyczność (możliwe zmiany)
– gotowość do dojazdów do pracy na rowerze

Obowiązki:

– przygotowywanie elementów kuchni do wysyłki
– montaż elementów kuchennych
– czyszczenie elementów kuchennych
– inne drobne prace magazynowe

Oferujemy:

– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– pracę na długi czas
– stawkę 10,38 euro brutto

Osoby zainteresowane ofertą są proszone o przesyłanie swoich aplikacji na m.tukalski@pran.eu z dopiskiem KUCHNIA w tytule maila. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Posiadamy certyfikat KRAZ nr 1223.

ID ogłoszenia: 5985b8ce4df82757

ilość wszystkich wyświetleń: 511, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PRAN
  • Zarejestrowany od: 30 sierpnia 2018

Inne przedmioty dodane przez PRAN

Ostatnie przedmioty dodane przez PRAN »