14,00 € na brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni od zaraz Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 maja 2021 23:32

Pracodawca z Dortmundu szuka od zaraz Polaków do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 14,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie siłowni oraz sal fitness;
  • mycie, wycieranie, a także odkażanie różnych powierzchni;
  • pracownik będzie uzupełniał również środki higieniczne.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc + media;
  • niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem oraz dostępem do świadczeń socjalnych;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Sprzątanie siłowni Dortmund, maj 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-przy-sprzataniu-dezynfekcji-silowni-od-zaraz-praca-w-niemczech-dortmund/

ID ogłoszenia: 954609af570af3d3