1900 brutto mc

Oferta pracy w Niemczech na produkcji jogurtów od zaraz bez języka 2019 Stuttgart

  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2019 20:17

Pracodawca ze Stuttgartu szuka osób do pracy w Niemczech 2019 na produkcji jogurtów. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w nowoczesnej fabryce na produkcji serków oraz jogurtów;
  • obowiązkiem pracownika będzie obsługiwanie maszyn, dbanie o ciągłość produkcyjną, dostarczanie składników oraz pakowanie;
  • wykonywaniem innych zadań, które są zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • uczciwość;
  • rzetelność;
  • możliwość natychmiastowego podjęcia pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech dla najlepszych pracowników;
  • niemiecką umowę o prace;
  • ubezpieczenie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 200 Eur miesięcznie od osoby albo 300 Eur miesięcznie od pary;
  • możliwość rozwijania się.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

z podaniem numeru referencyjnego: nr. ref.: produkcjajogurtów/04/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-jogurtow-bez-jezyka-stuttgart-2019/

ID ogłoszenia: 5305ca38c38a1cc7