do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii 2017 bez języka w magazynie z oświetleniem od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 marca 2017 01:40

Od zaraz zatrudnimy na magazynie z świetleniem pracowników do zbierania zamówień. Norwegia praca 2017 od zaraz w Bergen dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia
Zarobki: do ustalenia
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na magazynie z artykułami delikatnymi – kloszami, lampami, żarówkami, itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie towarów, zabezpieczanie, pakowanie i wysyłka

Wymagania:

  • pracowitość, odpowiedzialność
  • mile widziane posiadanie doświadczenia
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka norweskiego
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • wprowadzenie w obowiązki
  • odpłatne zamieszkanie na miejscu, miesięcznie 3500 NOK od osoby
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych i zgody na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

  • norwayworker@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: mo/03/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-oswietleniem-bergen/

ID ogłoszenia: 28658cff19a37d18