do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka przy wykończeniach glazurnik Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 października 2015 04:09

Firma budowlana zatrudni od zaraz pracowników budowlanych do pracy w Norwegii przy wykończeniach jako glazurnik. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik samodzielnie przygotowuje sobie powierzchnię do pracy – skuwa poprzednie płytki, wynosi gruz, wyrównuje powierzchnię
  • równe układanie płytek
  • mozaiki

Wymagamy:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy zespołowej
  • odpowiedzialność
  • fachowość
  • duża dokładność

Oferta:

  • wysokie stawki godzinowe
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pomoc w relokacji
  • opieka polskiego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “Norwegia, praca dla glazurnika” na poniższy adres:
Ogłoszenie wygasło.

ID ogłoszenia: 802560dd479dbc39