28 000 SEK brutto/mc

Oferta pracy w Szwecji dla par bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 11 maja 2022 22:46

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Szwecji przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz w Sztokholmie także dla par. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 28 000 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków marki premium;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktu oraz pakowanie go;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • energiczność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • bez języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • wypłatę na konto pracownika;
  • tymczasową pracę na przynajmniej pół roku;
  • szwedzką umowę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK na mc za pokój jednoosobowy albo 6000 SEK na mc za pokój dwuosobowy dla par.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail:

arbetsmedlet2022@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 05/2022

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-w-sztokholmie/

ID ogłoszenia: 12627c168058892