143 SEK brutto/h

Oferta pracy w Szwecji na produkcji soków Västerås bez języka od zaraz

  • Miasto lub region: Västerås
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 21 stycznia 2019 19:59

Do zatrudnienia od zaraz osoby na produkcji soków owocowych. Ogłoszenie pracy w Szwecji aktualne jest od zaraz. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie na miejscu oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Västerås.

Wynagrodzenie: 143 SEK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie soków oraz obsługa maszyn itp.
  • zadania będą zlecane zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka szwedzkiego, ale potrzebny jest komunikatywny język angielski;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zdyscyplinowanie;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • umowa na 3 miesiące z możliwością pracy na stałe dla najlepszych;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • szkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki.

Aplikacja:

CV oraz list motywacyjny i zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: arbetsmedlet_pl@sweddenmail.com z dopiskiem: Produkcja soków, Västerås, styczeń 2019.

Umowa jest podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

Arbetsmedlet AB

Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-od-zaraz-na-produkcji-sokow-bez-znajomosci-jezyka-vasteras-2019/

ID ogłoszenia: 4175c45ff8c905b5