do uzgodnienia

Oferta pracy w Szwecji od zaraz bez języka na budowie Sztokholm dla glazurnika

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 14 września 2018 22:01

Aktualna praca w Szwecji od zaraz na budowie dla glazurnika. Zatrudnienie w Sztokholmie bez znajomości języka szwedzkiego. Pracodawca oferuje wysokie wynagrodzenie oraz zakwaterowanie w dobrych warunkach.

Stanowisko: glazurnik/kafelkarz.

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:

  • praca przy budowie nowych domków letniskowych i całorocznych;
  • układanie glazury – płytek ściennych i podłogowych;
  • inne zadania konieczne przy układaniu kafelków.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia jako glazurnik;
  • uczciwość;
  • dokładne wykonywanie pracy;
  • poczucie estetyki;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego, szwedzki będzie dodatkową zaletą;
  • mile widziane osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • niezbędne narzędzia, materiały, odzież roboczą;
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacje:

Prosimy o bezpośredni kontakt z agencją pracy WE CAN DO IR HR:

e-mail: praca@wecandoit.pl
tel.: +48 587313134

lub składanie aplikacji za pośrednictwem strony:

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia.
W CV prosimy zawrzeć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

ID ogłoszenia: 1625b9b64710f026