do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorze truskawek w szklarni Venlo

  • Miasto lub region: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 14 marca 2017 04:05

Poszukujemy od zaraz chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Holandii 2017 przy zbiorze truskawek szklarniowych. Ogłoszenie z Venlo dla kandydatów z językiem angielskim lub niemieckim.

Stanowisko: pracownik do zbioru truskawek
Miejsce zatrudnienia: Venlo, Holandia
Zarobki: do ustalenia
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą w szklarni
  • praca jest fizyczna i polega na zbiorze truskawek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wiek pomiędzy 23 a 45
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej przy zbiorze truskawek

Zapewniamy:

  • raz na tydzień wypłatę zarobków
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • ubezpieczenie
  • dodatki urlopowe i wakacyjne
  • zamieszkanie płatne do maksymalnie 71,44 euro za tydzień
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów po przyjeździe na miejsce
  • pomoc przy sprawach formalnych, np. przy wyrobieniu numeru SOFI
  • darmowy transport autem z zamieszkania do szklarni

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie aplikacji z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • karolina@jupiterpolska.pl

Prosimy zatytułować wiadomość następująco: TRUSKAWKI

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/zbior-truskawek-szklarniowych-sezonowa-praca-w-holandii-venlo-2017/

ID ogłoszenia: 98358c73c17524c4