7,20 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz sprzątanie mieszkań i biur Epsom

  • Miasto lub region: Epsom
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 15:11

Firma sprzątająca z Epsom poszukuje od zaraz nowych pracowników. Oferta pracy w Anglii dla Polaków, gwarantujemy dobre warunki zatrudnienia, zakwaterowanie oraz służbowy samochód.

Stanowisko: sprzątacz.

Miejsce zatrudnienia: Epsom.

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h

Długość kontraktu: minimum 6 miesięcy.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompleksowe sprzątanie biur oraz domów i mieszkań w grupach po 3 osoby;
  • zadania muszą być wykonywane w sposób dokładny;
  • osoby zatrudnione odkurzają podłogi, wycierają kurze, wietrzą pomieszczenia, sprzątają toalety oraz pomieszczenia socjalne itp.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • duża dokładność i szczegółowość;
  • poczucie estetyki;
  • prawo jazdy kat.B;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;
  • gotowość na przeprowadzkę do Epsom.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 70 GBP tygodniowo w bardzo dobrych warunkach;
  • pierwszą umowę o pracę na minimum 6 miesięcy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • służbowy samochód do dojazdów do pracy;
  • zatrudnienie na pełny etat.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania e-maili z aplikacją pod adres:

  • ivna87@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sprzatanie-praca-w-anglii-pelny-etat-w-epsom-z-zamieszkaniem/

ID ogłoszenia: 4335756a121e3e52