28 235 CZK/mc

Ogłoszenie pracy w Czechach od zaraz bez języka produkcja foteli samochodowych Kvasiny

  • Miasto lub region: Kvasiny
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 5 grudnia 2018 20:41

Fabryka Seata i Skody w Kvasinach od zaraz zatrudni Polaków na produkcję i montaż foteli samochodowych. Praca w Czechach bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu.

Lokalizacja: Kvasiny, Czechy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 28 235 CZK miesięcznie.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości według instrukcji;
  • raportowanie błędów do osób przełożonych;
  • kontrolowanie jakości materiałów;
  • staranne wykonywanie zadań;
  • współpraca z przełożonym.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;
  • dokładność i precyzja;
  • odpowiedzialność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • zaradność;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • gotowość do rozpoczęcia od zaraz.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czeskich zasadach;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje;
  • bonusy – letni i zimowy oraz za wydajną pracę;
  • dodatki za nadgodziny, święta i noce
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowanym tygodniu;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach i zaaklimatyzowaniu się.

Aplikacje:
Serdecznie zachęcamy do aplikowania! Prosimy wysyłać CV pod adres:

anna.mil@manuvia.com
+48 665777463

Można aplikować również poprzez link: https://manuvia.pl/oferta/monter-foteli-kvasiny/

ID ogłoszenia: 4715c07b3b0ba51f