9,34 euro brutto/h

Pakowanie jajek od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka Veen

  • Miasto lub region: Veen
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2017 00:31

Proponujemy od zaraz zatrudnienie w przemyśle spożywczym przy pakowaniu jajek. Holandia praca w Veen dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca zapewnia wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Veen, Holandia
Stawka godzinowa: 9,34 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sortowanie a także pakowanie jajek w przemyśle spożywczym
  • inne zadania produkcyjne

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • darmowe przejazdy do pracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • za pracę zmianową pracownik ma dodatek do pensji w wysokości +15%
  • wsparcie przy formalnościach
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 84,90 euro za tydzień
  • ubezpieczenie płatne 22,40 tygodniowo
  • minimum 40 godzin pracy tygodniowo – praca na pełny etat
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • cosmoworker.3727707@es-candidate.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-holandii-przy-pakowaniu-jajek-bez-jezyka-veen/

ID ogłoszenia: 18158ebf6c0436cc