9 GBP/h

Praca Anglia od zaraz na magazynie części samochodowych bez języka Exeter

  • Miasto lub region: Exeter
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 lutego 2017 05:20

Aktualna oferta zatrudnienia w Exeter od zaraz przy kompletowaniu zamówień na magazynie części samochodowych. Anglia praca dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miasto: Exeter, Anglia
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Wynagrodzenie: zmiana dzienna będzie płatna 8,20 GBP a wieczorna 9 GBP na godzinę pracy
Termin: o zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie z częściami samochodowymi
  • prace fizyczne – rozładunek, załadunek, rozkładanie towaru na magazynie
  • zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego
  • pakowanie towarów lub układanie artykułów na palety i przygotowywanie do wysyłki/wydania
  • współpraca z pocztą oraz kurierami
  • zadania inwentaryzacyjne
  • aktualizowanie bazy danych

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów – nie ma możliwości aby w trakcie pracy wychodzić “na papieroska”
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziane zgłoszenia od osób znających się na motoryzacji

Zapewniamy:

  • wsparcie w dopełnianiu spraw urzędowych
  • uczciwe i terminowe wypłacanie pensji
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę na okres próbny, trwającą 3 miesiące z możliwością przedłużenia bezpośrednio u pracodawcy
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 60 GBP za tydzień – jest to miejsce w hotelu robotniczym, położonym 2,5 km od magazynu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV w języku angielskim oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem magazyn Exeter 02/2017.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/exeter-anglia-praca-bez-jezyka-na-magazynie-czesci-samochodowych-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 13658ab96f8f3bfa

ilość wszystkich wyświetleń: 2420, dzisiaj: 1