25000 CZK

Praca Czechy od zaraz bez języka na magazynie kosmetyków 2019, Brno

  • Miasto lub region: Brno
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 6 lutego 2019 22:02

Propozycja legalnej pracy w Czechach bez znajomości języka w Brnie, jako orderpicker na magazynie kosmetyków. Zatrudnienie 2019 od zaraz z zakwaterowaniem na miejscu zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: orderpickier na magazynie kosmetyków.

Lokalizacja: Brno.

Wynagrodzenie: 25 000 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie kosmetyków do transportu;
  • pakowanie produktów na linii produkcyjnej;
  • orderpicking, czyli realizowanie zamówień magazynowych;
  • jest to praca stojąca na zmiany po 8 godzin;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin oraz pracy w weekendy.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • chęci i motywacja do pracy;
  • zaangażowanie;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową na podstawie czeskiej umowy o pracę na pełen etat;
  • łatwą i lekką pracę w czystej oraz cichej hali;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szkolenia;
  • możliwość przyjechania do Czech w parach lub grupach (zapewnione są pokoje typu studio 2×2);
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie blisko Brna;
  • darmowy dojazd do pracy;
  • opłacony przejazd z Katowic do Czech;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: agnieszka.glowacka@manuvia.com albo pod numerem telefonu:

+48537905601 w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/orderpicker-w-brnie/

ID ogłoszenia: 1695c5b1cef3dcd9