4000 PLN netto/mc

Od zaraz praca Czechy w Mošnov bez znajomości języka na produkcji felg aluminiowych

  • Miasto lub region: Mošnov
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 19:23

Na produkcji felg aluminiowych możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Czechach. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Mošnov dla Polaków, gdzie zadaniem będzie także kontrolowanie jakości.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mošnov.

Wynagrodzenie: 4000 PLN netto na mc – średnie wynagrodzenie po przepracowaniu 6 miesięcy.

Start: od zaraz

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji felg aluminiowych, gdzie obowiązkiem pracownika będzie manipulowanie felgami oraz kontrolowanie jakości i obsługiwanie różnych maszyn.

Wymagania:

  • dojazd we własnym zakresie;
  • dobre zdrowie;
  • pozytywne nastawienie zarówno do ludzi, jak i pracy;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pracę na 3 zmiany po 8 godzin;
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztów paliwa w wysokości od 500 do 700 PLN na mc;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a później możliwość przejścia na stałą umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie Czech;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie (za obecność w pracy, dofinansowanie do wyżywienia w miejscu pracy).

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +420 734 604 897

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-czechach-od-zaraz-produkcja-felg-aluminiowych-mosnov/

ID ogłoszenia: 875fa97765dedee