do uzgodnienia

Praca w Danii bez znajomości języka na produkcji czekolady Holmegaard 2017

  • Miasto lub region: Holmegaard
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 22 maja 2017 03:34

Propozycja zatrudnienia również bez znajomości języka w manufakturze czekolady z Holmegaard. Ogłoszenie pracy w Danii dla Polaków od zaraz na produkcji przy pakowaniu gotowych wyrobów.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Miasto: Holmegaard, Dania

Opis stanowiska pracy:

  • wsparcie wszelkich prac produkcyjnych w manufakturze czekolady
  • pakowanie gotowych produktów
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • mile widziane zgłoszenia od pań
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym autem do Holmegaard
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zorganizowane na miejscu wyżywienie
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • zamieszkanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • przejrzyste warunki podjęcia pracy za granicą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Danii, prosimy o przesłanie aktualnego CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • izabela.ociepa@onet.pl

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-danii-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-holmegaard/

ID ogłoszenia: 782591a4c6f46787

3 komentarze na “Praca w Danii bez znajomości języka na produkcji czekolady Holmegaard 2017”

  1. Krzysztof Wieczorek na 25 maja 2017 @ 14:54

    Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy w waszej firmie. Przesyłam CV i oczekuję na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

    Krzysztof Wieczorek

  2. Dzień dobry jestem za interesowana tą ofertą pracy . Mogę zacząć od zaraz . Proszę o kontakt 503725505

  3. Witam jestem zainteresowana ta lub podobna oferta przygotowana do pracy tel. 662049033