120,50 DKK/h brutto

Praca Dania bez znajomości języka od zaraz na magazynie odzieżowym Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2018 00:59

Dostępna od zaraz opcja pracy w Danii na magazynie 2 dla osób bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy w hurtowni odzieżowej z Odense przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Stawka godzinowa: 120,50 DKK brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na nowoczesnym magazynie odzieżowym
  • głównym zadaniem pracownika będzie komisjonowanie oraz zbieranie zamówień
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się utrzymywaniem porządku na stanowisku pracy oraz prowadzeniem dokumentacji

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • szybkie uczenie się
  • pracowitość i sumienność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dokument potwierdzający niekaralność

Oferujemy:

  • zaplecze socjalne
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • pracę do końca roku z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • zakwaterowanie w cenie 3200 DKK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV i danymi należy wysyłać na adres e-mail:

Sikker@execs.com

W tytule wiadomości należy wpisać “skr/47/18 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-danii-na-magazynie-odziezowym-bez-jezyka-odense-2018/

ID ogłoszenia: 5615b87cf7a1552c