14,50 € brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz 2022 w Lipsku

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2022 18:46

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie 2022 w Lipsku bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielna praca;
  • zadaniem będzie ręczne pakowanie słodyczy promocyjnych;
  • pracownik będzie odmierzał, pakował, magazynował, ważył, a także składał opakowania.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • dokładność;
  • pracowitość;
  • samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • energiczność;
  • umiejętność stosowania się do zasad.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Niemczech mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: arbeitbeiuns@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: ps/l/09/22

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-slodyczy-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-lipsk-2022/

ID ogłoszenia: 46063077a8d0dfa2