8,50-9,50 GBP/h brutto

Praca w Anglii od zaraz produkcja kosmetyków dla par bez znajomości języka Leeds

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2018 01:06

Możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz na produkcji kosmetyków. Oferta zatrudnienia w fabryce z Leeds dla pracowników bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Leeds, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,50-9,50 GBP/h brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań na produkcji kosmetyków
  • zadaniem pracownika będzie obsługa maszyn, ustawianie na taśmie pustych opakowań, kontrolowanie jakości produktów, pakowanie oraz układanie towarów na paletach
  • inne obowiązki zlecane przez przełożonych

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • szybkie uczenie się
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zręczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 35 GBP tygodniowo za osobę lub 50 za parę
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • wsparcie w procesie adaptacji
  • opiekę współpracowników z Polski

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

jobs-4You@englandmail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Produkcja kosmetyków, Leeds 09/2018″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-dla-par-w-leeds/

ID ogłoszenia: 8465b87c021a684d