od 140 DKK /h

Praca w Danii na budowie dla brukarzy z językiem angielskim od zaraz Skjern (Jutlandia Środkowa)

  • Miasto lub region: Jutlandia Środkowa
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 7 lutego 2020 12:43

W rejonie Skjern (Jutlandia Środkowa) do podjęcia od zaraz legalna praca w Danii na budowie w charakterze brukarza. Oferta ze znajomością języka angielskiego 2020.

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 22928

Brukarz praca w Danii

Lokalizacja: Skjern (Jutlandia Środkowa)
Wynagrodzenie: na początku 140 DKK brutto / h
Start: luty 2020
Kontrakt: min. 3 miesiące, preferowane osoby zainteresowane dłuższą współpracą
Czas pracy: 37 godz. tygodniowo (poniedziałek – piątek), możliwe nadgodziny
Ilość miejsc: 3
Zadania: układanie kostki brukowej w parkach i ogrodach, budowanie murków oporowych itp.

Wymagania wobec kandydata:

– Doświadczenie w pracach brukarskich
– Znajomość języka angielskiego na min. komunikatywnym poziomie, pozwalającym na swobodną konwersację (przynajmniej u jednej z osób)
– Niekaralność
– Mile widziane prawo jazdy
– Umiejętność obsługi minikoparki będzie dodatkowym atutem

Zakwaterowanie:

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

Aplikacje proszę przesyłać na adres email: piotr.app.dk@gmail.com, w tytule maila proszę wpisać „Brukarz”

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Informacje telefoniczne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 pod numerem: +48 535-935-070

ID ogłoszenia: 6815e39774eec461

ilość wszystkich wyświetleń: 522, dzisiaj: 1