10,09

Praca w Holandii bez języka przy kwiatach od zaraz w ogrodnictwie 2021 Aalsmeer

  • Miasto lub region: Aalsmeer
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2021 11:30

Bez znajomosći języka w rejonie Aalsmeer od zaraz dostępna sezonowa praca w Holandii przy kwiatach szklarniowych. Zatrudnienie w ogrodnictwie 2021 od stycznia.

Praca w Holandii na produkcji-KWIATY.
Agencja pracy Bestenwest work Sp. z o.o. (nr. 13657) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osób do pracy przy kwiatkach.
Zakres obowiązków:
-pakowanie, sortowanie kwiatków, bukiety ręczne, bukiety bandowe, kwiaty doniczkowe, planty.

Początek pracy:
-wyjazd już w STYCZNIU!
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto pracownika
-opiekę polskich koordynatorów
-zakwaterowanie na terenie Holandii oraz transport do pracy

Oczekujemy:
-gotowości do pracy
-sumienności
-zaangażowania

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ORAZ DOŚWIADCZENIA !

KONTAKT:
Ewa
Tel: 730719400
e-mail: ewa@bestenwest.pl

ID ogłoszenia: 9695fe9b6f161b58

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Bestwest
  • Zarejestrowany od: 22 grudnia 2020

Inne przedmioty dodane przez Bestwest

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Bestwest »