Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

1,250.00

Praca w Niemczech Opiekunka osób starszych do Pani Eleonory Darmstadt

  • Miasto lub region: Darmstadt
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2016 04:11
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech Opiekunka osób starszych do Pani Eleonory Darmstadt

Opis

Legalna praca w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Oferta z Darmstadt przy opiece nad panią Eleonorą z początkową demencją oraz problemami ze słuchem.

Podopieczna cierpi na początki demencji, ma poważne problemy ze słuchem, jest bardzo zapominalska i czasem potrafi coś pomieszać, jednak nadal ma bardzo jasny umysł i może się normalnie komunikować.

Ze względu na chroniczne zapalenie narządu równowagi pani Eleonore ma częste zawroty głowy i potrzebuje wsparcia w chodzeniu, wizytach w toalecie (nietrzymanie moczu), wizytach u lekarza (także w zrozumieniu tego co mówi lekarz).

Postępująca demencja nie pozwala jej na zorganizowanie sobie dnia. Potrzebuje wsparcia w ubieraniu i rozbieraniu się, a także w myciu się, należy przypilnować, aby pani brała regularnie tabletki. Starsza pani potrzebuje pomocy przy przygotowywaniu posiłków, ponieważ sama nie jest już w stanie tego zrobić.

W nocy wstaje 1-2 razy do toalety (nocą używa krzesła toaletowego). Opiekunka powinna pomóc pani Eleonore w prowadzeniu domu i robieniu zakupów. Jest bardzo miła, uwielbia rozmawiać, a komunikacja jest dla niej bardzo ważna. Bardzo lubi spacerować oraz pić kawę. Porusza się przy pomocy Rollatora.

Opiekunka powinna być osobą miłą, empatyczną, niepalącą, powinna również umieć słuchać, być bardzo komunikatywna i lubić rozmawiać. Niewątpliwymi atutami są dobra organizacja, cierpliwość, doświadczenie w opiece. Pożądane jest też czynne prawo jazdy przy wizytach u lekarza i robieniu zakupów.

Podopieczna mieszka sama. Dotychczas przychodziła do niej służba pielęgniarska na 3 godziny w tygodniu, jednak jest to już niewystarczające i starsza pani potrzebuje ciągłej opieki. Sklepy znajdują się w okolicy, a na miejscu jest do dyspozycji opiekunki pokój ze standardowym wyposażeniem oraz oddzielna łazienka.

ID ogłoszenia: 7857066dceeb6ce

 

ilość wszystkich wyświetleń: 1103, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.