131 NOK/h plus dodatek wakacyjny

Od zaraz praca w Norwegii dla par bez znajomości języka pakowanie sałatek

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 września 2018 20:56

Aktualna praca w Norwegii od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par przy pakowaniu sałatek w zakładzie produkcji spożywczej. Oferujemy również zakwaterowanie oraz ubezpieczenie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Norwegia.

Stawka godzinowa: 131 NOK/h.

Wakaty: 10.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie sałatek owocowych i warzywnych do pudełek;
  • układanie pudełek z sałatkami;
  • kontrolowanie jakości opakowań;
  • inne zadania pomocnicze.

Oczekiwania:

  • dobry język angielski;
  • zaletą będzie umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych i odpowiednie wykształcenie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • sumienne podejście do zleconych zadań;
  • punktualność i odpowiedzialność;
  • dobre zdrowie i sprawność fizyczna.

Zapewniamy:

  • dodatek wakacyjny do wynagrodzenia;
  • średnie zarobki na poziomie 18 000 NOK;
  • 37 godzin pracy tygodniowo;
  • ubezpieczenie zdrowotne na czas umowy;
  • comiesięczne wypłaty wynagrodzenia;
  • możliwość pobrania zaliczki 3000 koron;
  • dostępne zakwaterowanie płatne 100 DKK za dobę;
  • duńska umowa o pracę z oddelegowaniem do Norwegii;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacje:
Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem linku:

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 635babbd2c3d170