11,000 SEK miesięcznie

Praca w Szwecji od zaraz z językiem angielskim w restauracji pomoc kuchenna Skovde

  • Miasto lub region: Skovde
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 17:36

Sieć restauracji poszukuje osobę od zaraz do pracy w Szwecji w charakterze pomocy kuchennej. Zatrudnienie w Skovde z językiem angielskim, zakwaterowanie będzie zapewnione.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Pensja: 11,000 SEK miesięcznie.

Lokalizacja zatrudnienia: Szwecja, Skovde.

Obowiązki:

  • pomoc w pracy na kuchni;
  • mycie, obieranie, krojenie;
  • przygotowywanie prostych dań według wskazówek kucharza;
  • wszelkie działania pomocnicze zwiększające wydajność zespołu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na kuchni;
  • komunikatywny język angielski;
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • punktualność, niezawodność;
  • miła aparycja i optymistyczne podejście.

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość zatrudnienia od zaraz;
  • dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc w zorganizowaniu podróży;
  • wsparcie polskiego koordynatora, pomoc w formalnościach.

Dla kandydatów:
Prosimy wysyłać CV pod adres e-mail:

s.prokop@jobland.pl

Na wszelkie pytania odpowiemy telefonicznie:
+48 22 299 39 57

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.
Konieczne jest załączenie klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pomocnik_kucharza_szwecja__skovde,ogloszenie,20160121101511.html

ID ogłoszenia: 52756a37b4d710d2

ilość wszystkich wyświetleń: 2694, dzisiaj: 1