156 NOK brutto/h

Przy pakowaniu słodyczy dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 czerwca 2019 19:46

Potrzebne od zaraz osoby do ciekawej pracy w Norwegii przy pakowaniu słodyczy. Oferta 2019 z Oslo dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy produkcji słodyczy;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie wyrobów;
  • ważenie słodyczy, foliowanie oraz etykietowanie;
  • wykonywanie innych obowiązków, które będą zlecane przez przełożonego.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • bez uzależnień;
  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność na pół roku;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • optymizm oraz przyjazne nastawienie;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pracę na 6 tygodni;
  • możliwość wykupienia tanich obiadów w cenie 100 NOK na dzień;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • tanie zakwaterowanie – 50 NOK na dobę.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Gdańsku z przedstawicielem.

CV w języku angielskim należy przesłać na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: nr ref ps/0006/19 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-oslo/

ID ogłoszenia: 3525d08e253c080d

1 odpowiedź na “Przy pakowaniu słodyczy dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka Oslo 2019”

  1. Jestem zainteresowany ofertą, czy jest jeszcze aktualna?