3350 PLN

Przy pakowaniu żywności dla par praca w Czechach bez języka od zaraz Opava

  • Miasto lub region: Opava
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 20:14

Dla par praca w Czechach przy pakowaniu żywności bez znajomości języka. Oferta aktualna od zaraz w Opavie dla Polaków 2019. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Opava.

Wynagrodzenie: 3350 PLN mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • pakowanie gotowych już wyrobów;
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy na dłuższy okres czasu;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dla osób niezmotoryzowanych zapewniony bezpłatny transport;
  • bony żywieniowe o maksymalnej wysokości;
  • dodatek transportowy dla osób, które dojeżdżają własnym samochodem;
  • co tydzień deputat na zakup firmowych wyrobów;
  • rozwój i możliwość awansu;
  • po tygodniu możliwość wzięcia zaliczki;
  • wsparcie koordynatora;
  • pomoc przy formalnościach.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres:

aleksandra.pilka@workservice.cz

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-czechy-praca-przy-pakowaniu-spoz-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-opava-blisko-granicy/

ID ogłoszenia: 525cae164c68feb