122,45 DKK brutto/h

Przy sortowaniu odzieży fizyczna praca w Danii od zaraz bez języka dla par Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 23 lutego 2019 01:11

Poszukiwane osoby, pary do fizycznej pracy w Danii przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie z Aarhus aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie możliwe do zorganizowania odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 122,45 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca, polegająca na sortowaniu odzieży używanej;
  • obowiązki są wykonywane przy taśmie albo na stołach.

Wymagania:

  • bez żadnych problemów ze zdrowiem, czyli alergia, astma i problemy z płucami;
  • szybkość i energiczność;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • zdolności manualne;
  • dobry wzrok;
  • mile widziana umiejętność rozróżniania materiałów;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałe godziny pracy;
  • międzynarodowy zespół współpracowników;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • na życzenie pracownika jest możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania w cenie 2500 DKK miesięcznie od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysłać na adres: Sikker2019@execs.com

W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny oraz swoje imię i nazwisko: Nr ref.: skr/08/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-fizyczna-praca-w-danii-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-aarhus/

ID ogłoszenia: 4915c703733e7b62