od 125 CZK na godz.

Przy sortowaniu odzieży od zaraz dam fizyczną pracę w Czechach bez języka Boskovice

  • Miasto lub region: Boskovice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 9 czerwca 2022 21:35

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Czechach przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Boskovicach dla Polaków bez języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Boskovice.

Wynagrodzenie: od 125 CZK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sortował odzież używaną zgodnie z instrukcją;
  • praca odbywa się w pozycji stojącej;
  • pracownik będzie przygotowywał stanowiska;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie wykształcenia średniego;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe + 4000 CZK bonusu za obecność i dobrą jakość pracy;
  • od 0 do 7000 CZK premii za osiągi;
  • dotowane jedzenie w stołówce;
  • bezpłatne zakwaterowanie albo dodatek na zakwaterowanie w wysokości 3500 CZK na mc;
  • dofinansowanie do transportu do pracy;
  • pracę na jednej zmianie od poniedziałku do piątku w godzinach: 06.00 – 14.30.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +420 730 874 091

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-czechach-od-zaraz-sortowanie-odziezy-boskovice/

ID ogłoszenia: 12162a24853552b4