6000 - 15000 PLN/mc

Przy zbiorach malin i jeżyn bez języka Niemcy praca sezonowa od zaraz w Hamburgu

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2022 18:41

Propozycja podjęcia bez znajomości języka sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz przy zbiorach owoców malin i jeżyn. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Hamburga.

Wynagrodzenie: 6 000 – 15 000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze sezonowym;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie malin i jeżyn.

Wymagania:

  • posiadanie statusu osoby uczącej się;
  • warunkiem obowiązkowym jest bycie obywatelem UE.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • pracę w polskojęzycznym zespole współpracowników;
  • pracę przez 6 – 7 dni w tygodniu;
  • możliwość podjęcia pracy także bez znajomości języka.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +49 151 759 672 48

Dzwonić prosimy w godzinach od 6:00 do 18:30, na wiadomości SMS nie odpowiadamy.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-malin-jezyn-od-zaraz-hamburg-2022/

ID ogłoszenia: 3536307a17782656