akord grupowy 5 DKK za kg brutto

Sezonowa praca w Danii od zaraz przy zbiorach czereśni bez języka Skælskør

  • Miasto lub region: Skælskør
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 11:11

Od zaraz zatrudnimy osoby do sezonowej pracy w Danii przy zbiorach czereśni na plantacji ze Skælskør. Przyjmujemy pracowników bez znajomości języka duńskiego. Nie wymagamy również doświadczenia.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Dania, Skælskør.

Wynagrodzenie: akord grupowy 5 DKK za kg. brutto.

Początek: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • zbiór czereśni;
  • praca odbywa się w zespole ok. 10 osób.

Wymagania wobec pracowników:

  • dyspozycyjność na co najmniej 3 tygodnie;
  • pozytywne nastawienie i motywacja do pracy;
  • sprawność fizyczna i zręczność;
  • nastawienie na cel;
  • umiejętność działania w grupie.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • zatrudnienie na ok. 3 tygodnie;
  • miejsce zamieszkania płatne 420 DKK za tydzień;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • wstępne przeszkolenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV drogą mailową pod adres:

pl@balticworkforce.com ogłoszenie wygasło

Prosimy wpisać w tytule wiadomości: “Zbiory czereśni”.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/zbiory_czeresni__praca_od_zaraz_,ogloszenie,20160718115829.html

ID ogłoszenia: 491578ff08cac4e6