do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory czereśni i truskawek od zaraz Werder Havel

  • Miasto lub region: Werder Havel
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 maja 2019 00:05

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach czereśni i truskawek. Zatrudnienie 2019 w Werder Havel bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Werder Havel.

Wynagrodzenie: od uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2 – 3.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie praca przy zbiorach truskawek oraz czereśni itp.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę w rodzinnej firmie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy przy zbiorach czereśni i truskawek, proszone są o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres e-mail:

jedrek412@wp.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-zbiory-truskawek-czeresni-od-zaraz-werder-havel/

ID ogłoszenia: 6095cc9be2d875e2