do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek, szpargów, ogórków bez języka

  • Miasto lub region: Nadrenia Północna-Westfalia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 01:34

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek, ogórków i szparagów. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy
Zarobki: w zależności od ustalenia na akord lub stawka godzinowa, dokładne stawki będą ustalane osobiście

Obowiązki:

  • praca w rolnictwie na polu przy zbiorze owoców i warzyw, dokładniej truskawek, szparagów oraz ogórków

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe w Niemczech przy zbiorach dla osób bez znajomości języka czy doświadczenia
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatne zamieszkanie
  • umowę na czas określony

Aplikacja:

Zgłaszać się można telefonicznie, pod numerem: +49 21431228591

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-szparagach-i-truskawkach-2017/

ID ogłoszenia: 2958fe7447985f9

2 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek, szpargów, ogórków bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowana praca przy zbiorach.Ewelina tel.737863822

  2. Rafalgiwerski na 30 kwietnia 2017 @ 16:23

    Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy 697721558 pozdrawiam