akord

Sezonowa praca w Szwecji 2019 przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Sölvesborg

  • Miasto lub region: Sölvesborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 20 lutego 2018 22:35

Chętnie zatrudnimy w Sölvesborg na sezon 2019 kandydatów bez znajomości języka. Ogłoszenie sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach owoców – truskawek i malin na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Sölvesborg, Szwecja

Start: sezon 2019

Zarobki: stawka akordowa

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w gospodarstwie rolnym przy zbiorach owoców miękkich – truskawek i malin

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć i energia do pracy
  • własna odzież na różne warunki pogodowe
  • pracowitość i zaangażowanie
  • gotowość do pracy przy zmiennej pogodzie

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie
  • pracę przez 6 lub 7 dni w tygodniu
  • zarobki zależne od zbiorów

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

elpru.86@wp.pl

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-szwecji-zbior-truskawek-2018-solvesborg/

ID ogłoszenia: 3055a8c222355147

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Szwecji 2019 przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Sölvesborg”

  1. Aktualne ?