220kr/h brutto

Spawacze 136 do pracy w Norwegii od zaraz, Kristiansund 2022

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 marca 2022 12:03

Firma z Kristiansund od zaraz poszukuje wykwalifikowanych spawaczy 136 do podjęcia pracy w Norwegii. Zatrudnienie w budownictwie przy spawaniu schodów, podestów, poręczy.

Opis stanowiska
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48517521063 / +48798321128 lub mailowego cv@jobforce.pl

Aktualnie dla naszego Norweskiego klienta poszukujemy 2 spawaczy 136.

Projekt: budowa – spawanie schodów, podestów, poręczy itp.

Projekt rozpoczyna się od zaraz. Czas trwania projektu to około 2-3 miesiace.

Wymagania stanowiska
min. 5 lat doświadczenia w zawodzie,
samodzielność,
praktyka zawodowa z Norwegii lub innego kraju Skandynawskiego,
znajomość j. angielskiego i/lub norweskiego na poziomie komunikatywny,
referencje (telefoniczne) z poprzednich miejsc pracy,
mile widziane uprawnienia 136 przynajmniej u jednej osoby na dwie.

Oferujemy
legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
pełne ubezpieczenie
dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
stawkę godzinową – 220 kr/h brutto
48h roboczych w tygodniu
darmowe ubrania zapewnione przez pracodawcę od pierwszego dnia współpracy

Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!

cv@jobforce.pl

ID ogłoszenia: 54962440c2c52fc2

ilość wszystkich wyświetleń: 315, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez cv@jobforce.pl

Ostatnie przedmioty dodane przez cv@jobforce.pl »