7,20 GBP

Sprzątanie domów i biur w Epsom ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz 2017

  • Miasto lub region: Epsom
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 29 stycznia 2017 21:45

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii od lutego 2017 przy sprzątaniu domów, mieszkań oraz biur. Zatrudnienie w Epsom od zaraz z możliwością podjęcia stałej współpracy dla pracowników najlepszych.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Epsom, Anglia
Start: od lutego 2017
Wynagrodzenie: 7,20 GBP na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie powierzonych obiektów

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane aplikacje od osób powyżej 25
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • umowę na 6 miesięcy z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • auto służbowe do dyspozycji
  • zatrudnienie od zaraz
  • zamieszkanie w pokojach jednoosobowych w cenie ok. 70 GBP tygodniowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o aplikowanie za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-biur-epsom/

ID ogłoszenia: 1995887b19e91b03

ilość wszystkich wyświetleń: 1596, dzisiaj: 1