8,50-10,50 euro/h brutto

Wykładanie towaru od zaraz fizyczna praca Anglia 2018 bez znajomości języka Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 lipca 2018 22:48

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w sklepie z Birmingham dla 5 osób bez znajomości języka. Opcja fizycznej pracy w Anglii 2018 przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Birmingham, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 8,50 GBP za godzinę dla osób bez znajomości języka do 10,50 GBP dla pracowników posługujących się językiem angielskim

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska:

  • praca w sklepie będzie polegała na rozładunku dostaw oraz rozmieszczaniu produktów na półkach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zmianę ekspozycji, sprawdzanie dat przydatności do spożycia towarów oraz naklejanie cen
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przeprowadzaniem okresowych inwentaryzacji

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • wytrzymałość i siła fizyczna
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • możliwość pracy w systemie zmianowym, także w nocy
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole

Oferujemy:

  • zarobki wypłacane co tydzień na konto
  • pracę na okres 3 miesięcy, z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia u pracodawcy
  • darmowe ubezpieczenie oraz zakwaterowanie
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

jobs-4You@englandmail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Sklep Birmingham 07/2018″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizczyna-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-przy-wykladaniu-towarow-birmingham/

ID ogłoszenia: 9725b53158b7ae8d