10 euro netto/h

Zagranica praca w Belgii dla Spawacza MIG – MAG

  • Miasto lub region: Houthalen, Belgia
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 04:17

Aktualne ogłoszenie do pracy w Belgii na stanowisku spawacza MIG – MAG w miejscowości Houthalen. Zatrudnienie przy spawaniu klatek dla zwierząt na podstawie rysunku technicznego.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Spawacz MIG MAG

Miejsce pracy: Houthalen

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku spawacza MIG MAG przy spawaniu klatek dla zwierząt.
Montaż i spawanie konstrukcji.
Praca na podstawie rysunku technicznego.
Praca na hali.
Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku spawacza MIG MAG.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Własny samochód – mile widziany.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę na długi okres.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:
PRACA OD ZARAZ!
APLIKUJ: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/256863/2927/0/
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 41, 77 543 18 52, 77 543 18 53.

ID ogłoszenia: 4805937dae6e2af6

ilość wszystkich wyświetleń: 789, dzisiaj: 1