13 - 15 € na godz.

Zbiory pieczarek bez języka sezonowa praca w Szwecji od zaraz 2021 Saxtrop

  • Miasto lub region: Saxtrop
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 4 listopada 2021 20:37

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach pieczarek 2021. Zatrudnienie w Saxtrop dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Saxtrop.

Wynagrodzenie: 13 – 15 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie i pakowanie pieczarek;
  • pracownik będzie również wykonywał prace pielęgnacyjne na farmie.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • wysoka sprawność fizyczna i przygotowanie do niej;
  •  mile widziane doświadczenie przy zbiorach;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • zaleta będzie posiadanie prawa jazdy;
  • na miejscu odbywa się test do 14 dni – pracownik, który nie zostanie zakwalifikowany, może zostać odesłany.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • minimum 47 godzin pracy w tygodniu;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-farmy-pieczarek-saxtrop-szwecja,oferta,8446204

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-sezonowa-praca-w-szwecji-zbiory-pieczarek-od-zaraz-saxtrop/

ID ogłoszenia: 139618413283bd73