2000 netto plus 13 i 14 wyplata

Austria praca za granicą od zaraz jako kucharz / Sous-Chef, Millstatt

  • Miasto lub region: Millstatt
  • Kraj: Austria
  • Opublikowany: 26 lipca 2022 07:41

Aktualne ogłoszenie dam pracę za granicą w Austrii na stanowisku kucharza (Sous-Chef) w restauracji hotelowej z Millstatt. Konieczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Twoje serce bije dla turystyki i lubisz pracę w zespole w miłej, rodzinnej atmosferze w ekskluzywnej branży hotelarskiej? W takim razie See-Villa **** jest miejscem dla Ciebie.

Zadania

Jako sous chef możesz zawsze odkrywać siebie na nowo. Dzięki swojej kreatywności codziennie na nowo inspirujesz gości domowych, jak również gości à-la-carte. Będziesz pomagać szefowi kuchni słowem i czynem oraz planować menu na sezonowe tygodnie specjalności lub różne wydarzenia.

Kwalifikacje
– Ukończone szkolenie na kucharza
– Co najmniej 3 lata doświadczenia w kuchni
– Doświadczenie w wysokiej klasy biznesie á la carte
– Zdolności przywódcze, wysoki poziom świadomości jakości i zaangażowania
– Doskonała znajomość produktu
– Wyżywienie poza sezonem
– Gracz zespołowy
– Samodzielna praca
– Język angielski lub niemiecki obowiązkowy

Korzyści
– Ekscytujące wyzwanie w zaangażowanym zespole
– Bezpłatne posiłki (również w dni wolne) i bezpłatne zakwaterowanie według życzenia
– Bezpłatne korzystanie z pralki i suszarki
– 5 lub 6 dniowy tydzień pracy; zatrudnienie sezonowe/roczne
– Zapewnienie uniformów
– Zniżki w See-Villa
– Korzystanie z centrum fitness

Wynagrodzenie na tym stanowisku to 2000 euro netto (na pełnym etacie z 48h tygodniem) +13 i 14 pensja. W zależności od doświadczenia i kwalifikacji w każdym przypadku chętni do przepłacenia tej wartości.
Zainteresowany? W takim razie czekamy na Twoją aplikację. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w każdej chwili.

kontakt@see-villa.at
www.see-villa.at

ID ogłoszenia: 51562cf28a08fa5f

ilość wszystkich wyświetleń: 236, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Hotel See-Villa

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Hotel See-Villa »