9,85 GBP brutto/h

Bez języka Anglia praca sezonowa przy zbiorach szparagów marzec 2024 Exeter

  • Miasto lub region: Exeter
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 3 stycznia 2024 18:42

Do podjęcia dla Polaków od marca/kwietnia 2024 sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Exeter bez znajomości języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Exeter.

Wynagrodzenie: od 9,85 GBP brutto na godz. lub na akord.

Start: od marca/kwietnia 2024.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie szparagów białych z wykorzystaniem specjalnego nożyka;
  • praca sezonowa.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na cały sezon 2024 – około 2 miesiące;
  • wysoka sprawność fizyczna i zdrowy kręgosłup;
  • własna nieprzemakalna odzież i obuwie;
  • atutem będzie doświadczenie przy zbiorach szparagów;
  • mile widziana znajomość języka.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dostęp do zimnej wody pitnej;
  • możliwość skorzystania z organizowanego wyżywienia zbiorowego – śniadanie i obiad w cenie około 5 GBP na dzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia z informacją o dostępności, znajomości języka i doświadczeniu można wysyłać na adres e-mail:

milena.wieczorek@gazeta.pl

Źródło: https://praca-anglia24.pl/ogloszenia/zbiory-szparagow-2024-oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-bez-jezyka-exeter/

ID ogłoszenia: 56565958bf0b4c9d