23 000 SEK brutto/mc

Bez języka oferta fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu paczek od zaraz Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 23 marca 2020 18:42

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu paczek. Zatrudnienie w Sztokholmie dla pracowników fizycznych bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 23 000 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu paczek na magazynie firmy logistycznej;
  • do zadań będzie należało rozładowywanie i załadowywanie przesyłek oraz ich zabezpieczanie, gdy zajdzie taka konieczność.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak nałogów oraz dobre zdrowie;
  • rzetelność;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • energiczność;
  • chęć pracy na zmianie nocnej;
  • sprawność manualna;
  • przykładanie się do swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • pracę na nocnej zmianie;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • pracę na czas określony z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Sortowanie paczek, Sztokholm 03/2020

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-szwecji-bez-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-sztokholm-2020/

ID ogłoszenia: 2795e78db587806f