13 - 16 € brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech na magazynie zabawek od zaraz Poczdam

  • Miasto lub region: Poczdam
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 5 września 2023 19:35

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Poczdamie na magazynie hurtowni zabawek bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe organizował będzie pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie, rozpakowywanie oraz sortowanie zabawek z dostaw;
  • zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysłania;
  • umieszczanie produktów na odpowiednich regałach w magazynie;
  • skanowanie kodów kreskowych;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • zgłaszanie uszkodzeń i braków towarów.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość wykonywania pracy na stojąco przez dłuższy czas;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • chęć pracy na różnych zmianach.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i znajomości języka;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dynamiczne środowisko pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w logistyce.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-zabawek-od-zaraz-poczdam/

ID ogłoszenia: 9264f74ee1673e9