10,50 € netto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek 2022 Tröstau

  • Miasto lub region: Tröstau
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 marca 2022 21:31

Przy zbiorach truskawek od czerwca 2022 potrzebne osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Tröstau bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Tröstau.

Wynagrodzenie: 10,50 GBP netto na godz.

Start: od czerwca 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • zadaniem będzie zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • wyżywienie we własnym zakresie;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odznaczanie się kulturą osobistą;
  • brak uzależnienia od alkoholu.

Oferujemy:

  • pracę przez 6 dni w tygodniu;
  • zatrudnienie od czerwca 2022
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie dla osób, które szybko zbierają;
  • transport na pole;
  • płatne zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 731 559 763

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-od-czerwca-2022-w-gospodarstwie-z-trostau/

ID ogłoszenia: 647623a2a867a980

ilość wszystkich wyświetleń: 699, dzisiaj: 1