9,20 GBP/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla par produkcja pizzy 2019 Manchester

  • Miasto lub region: Manchester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 20:03

Oferujemy zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy produkcji pizzy w fabryce z Manchesteru. Praca w Anglii 2019 od zaraz z zagwarantowaną umową na pół roku. Mamy 4 miejsca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Manchester.

Zarobki: 9,20 GBP/h.

Wakaty: 4 (2 pary).

Długość umowy: do końca maja 2019 z możliwością przedłużenia.

Opis stanowiska:
osoby zatrudnione będą zajmowały się układaniem składników na cieście pizzy, przeprowadzaniem kontroli jakości oraz pakowaniem gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność działania w grupie;
  • przyjazne podejście, bezkonfliktowość;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji i znajomość języka;
  • w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę osoby już mieszkające w UK.

Oferujemy:

  • brytyjską umowę o pracę;
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień;
  • wspólne, bezpłatne zakwaterowanie dla par;
  • pomoc polskiego koordynatora w formalnościach;
  • dla chętnych możliwe nadgodziny płatne +50% stawki podstawowej.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji mailowo, pod adres:

red.dot@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: “Produkcja pizzy Manchester 12/18/19”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-jezyka-praca-anglia-na-produkcji-pizzy-mrozonej-od-zaraz-manchester-uk/

ID ogłoszenia: 465bf558f321ba2