8,50 GBP/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz pakowanie mrożonek Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 7 lutego 2017 20:13

Obecnie oferujemy zatrudnienie w fabryce dań mrożonych z Birmingham dla osób bez znajomości języka. Praca w Anglii do podjęcia od zaraz przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pakowacz
Start: od zaraz
Miasto: Birmingham, Anglia
Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • pakowanie gotowych wyrobów
  • przeprowadzanie kontroli jakości procesów produkcyjnych jak i finalnych produktów
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po przejściu szkolenia pracowniczego
  • zatrudnienie w zakładzie zajmującym się produkcją dań gotowych – mrożonych, np: paluszków rybnych, frytek, itp.

Wymagania:

  • konieczność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • świetne zarządzanie czasem pracy
  • samodzielność
  • niewymagana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pierwszą umowę na okres próbny, później możliwość podjęcia stałej pracy
  • szkolenie pracownicze w języku polskim
  • zaliczka możliwa do pobrania już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania w Birmingham
  • pracę w zgranym zespole, którego część stanowią również pracownicy z Polski

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • jobs4you@englandmail.com z dopiskiem w nagłówku: „pakowanie dań gotowych Birmingham 02/2017″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-mrozonek-bez-znajomosci-jezyka-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 675589a0a5f71154

2 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz pakowanie mrożonek Birmingham”

  1. Jacek Marut na 11 lutego 2017 @ 19:14

    Dzien dobry. Jestem zainteresowany oferta pracy chce wyjechac do anglii.prosze o kontakt +49 1607606200 moge zaczac od marca pozdrawiam jacek marut

  2. Dzien dobry jestem zainteresowana oferta moge zaczac do marca prosze o kontakt +48733311379