134,50 DKK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Danii magazyn AGD od zaraz Aalborg

  • Miasto lub region: Aalborg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 11 maja 2022 22:45

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Danii 2022. Zatrudnienie w Aalborg bez znajomości języka na magazynie hurtowni AGD. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Aalborg.

Wynagrodzenie: 134,50 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym na magazynie sprzętu AGD;
  • zbieranie towarów na podstawie zamówienia;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • rozładowywanie dostaw;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • bez języka duńskiego, ale z podstawowym językiem angielskim;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • pracowitość;
  • doskonała organizacja.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę na 6 miesięcy;
  • duńską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania premii;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 2600 DKK na mc od osoby.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail:

sikker.2022@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: skr/25/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-w-aalborgu/

ID ogłoszenia: 875627c18d7c79de